Hikayemiz :

Sohomanje, ev ve işyerleri için güzel, üst düzey ısmarlama mobilyalar tasarlama ve yaratma vizyonuyla doğdu. Süreç boyunca kusursuz müşteri hizmetleriyle birlikte lüks mobilyalar yaratmak yaptığımız her şeyin merkezinde yer alıyor.

Uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip usta ustalarımız, İzmir merkezli atölyemizde sizler için zamansız lüks el yapımı mobilyalar üretiyor. Gerçek lüksün yalnızca dış estetik olduğuna (ki bu kesinlikle önemlidir) değil, aynı zamanda tüm ürünlerin merkezinde olması gerektiğine inanıyoruz. İşte bu nedenle yalnızca saygın yerel tedarikçilerden temin edilen en iyi malzemeleri ve yanlızca doğal ürünleri kullanıyoruz. Ürünlerimizin yalnızca dış görünüşünün güzel ve lüks olmasını değil, aynı zamanda güçlü, dayanıklı ve uzun ömürlü olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

Sohomanje'de vizyonlarınızı ve hayallerinizi hayata geçirmek için geleneksel yöntemleri en son teknoloji ve tekniklerle birleştirerek çalışıyoruz.

Sohomanje lüks mobilya showroomu, modern ve vintage arasında kesintisiz bir diyalog yaratarak çarpıcı ve ilham verici parçalardan oluşan özel bir koleksiyon sunuyor. Olağanüstü tasarım, işçilik ve karaktere sahip antikalar, çağdaş parçalar ve ev aksesuarlarından oluşan daha geniş bir ürün yelpazesiyle özenle seçilmiş orta yüzyıl modern ve lüks mobilyalarda uzmanlaşmıştır.

 

 

Our Story :

Sohomanje was born with a vision to design and create beautiful high-end bespoke furniture for the home and business. Creating luxurious furniture combined with an impeccable customer service throughout the process is at the heart of all we do.

With many years of experience, our master craftsmen will create timeless luxury hand made furniture for you in our workshop based in İzmir. We believe true luxury is not only the external aesthetics (which is obviously important), but it should also be at the core of all products. And that’s why, we only use the best materials sourced from reputable local suppliers. Ensuring our products are not only beautiful and luxurious on the outside but are also strong, durable and made to last.

At Sohomanje we work using traditional methods combined with state of the art techniques and technology to bring your visions and dreams to life. 

Sohomanje luxury furniture showroom offers an exclusive collection of striking and inspiring pieces, creating a seamless dialogue between modern and vintage. It specializes in carefully selected mid-century modern & luxury furniture, with a wider offering of antiques, contemporary pieces and home accessories of exceptional design, craftsmanship and character.